1 – MÜÜGITINGIMUSTE KEHTIVUS

Müügitingimused kehtivad www.livingest.ee veebipoest ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtja LivingEst OÜ (edaspidi veebipood livingest.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad livingest.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
Veebipood livingest.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi.

2 – OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE

  • Valige e-poest tooted, mida tellida soovite. 
  • Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Lisa korvi“. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta lahtris „kogus“.
  • Tellimuse vormistamiseks klikkige lingile „Mine kassasse”. Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.
  • Tellimuse vormistamise lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Maksma”. Peale seda kuvatakse ekraanile Teie arve. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
  • Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates arve summa laekumisest livingest.ee arvelduskontole.

3 – HINNAD JA TASUMINE

Tellimuste eest saab tasuda Eesti pangalinkidega – Swedbank, SEB, Nordea, Danske, Krediidipank, LHV Pank ning MasterCard ja VISA pangakaartidega. Valides sobiva panga suunatakse teid internetipanka, kus näete eeltäidetud maksekorraldust. Kinnitage makse ning seejärel lahkuge internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Lisaks on võimalik tasuda arve alusel ning sularahas kaubale järgi tulles.
Kõik hinnad on rahaühikus EUR (tähis €) ning sisaldavad käibemaksu 20%.
livingest.ee jätab endale õiguse muuta hindasi.

NB! Kupongid ei kehti soodushinnaga toodetel!

4 – TARNEAEG

livingest.ee tellib kauba tootjailt lähtuvalt konkreetse kliendi tellimusest, millest tulenevalt võivad toodete tarneajad varieeruda 1 kuni maksimaalselt 9 nädalat sõltuvalt tarnija asukohast, laoseisust ja tootmistsüklist. Kui tellitud artikli tarneaeg kujuneb mingil põhjusel oluliselt pikemaks, kui e-poes märgitud, teavitame kindlasti teid sellest aegsasti. Soovi korral saab tellimuse tühistada ja kliendile tagastatakse raha.

5 – TRANSPORT

Kõikidele meie e-poest tellitud kaupadele on kohaletoimetamine Eesti Vabariigis TASUTA! Kaubad toimetatakse kohale kulleriga. Samuti on võimalus kaubale ise järgi tulla eelnevalt kokkuleppides, helistades numbril +372 5592 3072 või kirjutades info@livingest.ee.

6 – VÄÄRAMATU JÕUD

Veebipood livingest.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood livingest.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

7 – GARANTII

Vastavalt tarbijakaitseseadusele kehtib  e-poest ostetud kaupadele tootjagarantii 2 aastat. Toodete kasutamisel peab täpselt järgima paigaldus- ja kasutusjuhendit, sest toodete garantii kehtib vaid materjali- või valmistusvigade korral. Garantii ei kehti, kui toodet on valesti kasutatud või kui ta on kulunud!

8 – ISIKUANDMETE KAITSE

Sinu isikuandmed, mille sisestad ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. livingest.ee kasutab Kliendi poolt avaldatud isikuandmeid tellimuse täitmiseks ning võib kasutada oma klientide kontaktandmeid ka reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.
Kontaktandmeid (nimi, aadress, telefon) võib livingest.ee e-pood edastada vaid kaupa kättetoimetavale ettevõttele tellimuse täitmiseks.

9 – KAUBA TAGASTAMINE

E-poest ostetud toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Ostjal on õigus tagastada kaup ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema müüjale vastavasisulise avalduse e-maili teel info@livingest.ee ning tagastama seejärel kauba kokkulepitud korras.
Klient on kohustatud kandma kõik kauba tagastamisega seonduvad kulud. Tagastatav kaup peab olema terve, originaalpakendis ja kasutamata!
Raha tagastatud kauba eest kantakse ostja arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

10 – MÜÜJA ÕIGUSED

Kõik pildid on illustratiivse tähendusega. Hinnad võivad muutuda ilma ette teatamata.
Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud lepingust taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata järgmistel juhtudel:
-kaup on laost otsa saanud;
-kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu;
– Ostja ei vasta Müüja poolt kehtestatud tingimustele.
Kui Müüjal ei ole võimalik tellimust täita, võtab Müüja Ostjaga ühendust ning tagastab tasutud summa, kui Ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.